REBELSKÉ  PODNIKATELSKÉ POBYTÍ

divoký a laskavý ŽENSKÝ KRUH

v TEEPEE

17. - 21. 8. 2022

Nevykročíš-li do lesů, nikdy se nic nestane a Tvůj život nikdy nezačne. (Clarissa Pinkola Estés)

TEEPEE POBYTÍ: 17. - 21. 8. 2022

Někdo tomu říká VISION QUEST já tomu říkám CESTA ZA SAMA SEBOU alias PoBytí.

Toto PoBytí bude zcela výjimečné, neboť  to zároveň bude PODNIKATELSKÝ MASTERMIND s koučingem

Přijď si vyčistit hlavu, spát v indiánském teepee, dělat co se Ti líbí a co TEĎ zrovna potřebuješ, projít se po lese, odpočinout si, vařit si na ohni, večer zpívat s bubnem a kytarou, spojit své myšlenky, přání, rozpustit strachy v ženském kruhu bezpečí. 

A také: využít brainstormingu nad podnikatelskými i životními tématy s profesionální koučkou Janou Jánovouse mnou, coby Divočinou

Maximálně 9 žen vyrazí na Cestu divočinou i sebou samými.

Jestliže chceš:

 • 5 dní jen pro sebe - to už je dostatečná doba k tomu se zastavit a nadechnout
 • zažít konec léta v  indiánském teepee uprostřed hlubokých lesů Západozemí
 • využít zkušeností profesionální koučky Jany Jánové a zamyslet se nad podnikatelskými náměty
 • nové zážitky a zkušenosti
 • nová přátelství
 • zpětnou vazbu k Tvým otázkám, budeš-li se chtít podělit
 • spojení se sebou, vnitřní klid a hluboké nadechnutí
 •  mnoho, mnoho dalšího
 • Tak jsi tu správně...

V TICHOSTI SE SEBOU SAMA

TAKOVÁ JSOU TEEPEE POBYTÍ...

„Duše má, kde jsi? Slyšíš mne? Mluvím, volám tě – jsi tu? Já jsem se vrátil, jsem zase tady – setřásl jsem ze svých nohou prach všech zemí a přišel jsem za tebou. Jsem u tebe. (C. G. Jung)

Pojeď s námi do krásných lesů, které nám dají zapomenout na čas.

Nechme na chvíli vše kolem sebe plynout, proplynoutzastavit čas uvnitř sebe...pochopit své místo na zemi anebo jen přimhouřit řasy a prostě jen být.

Vydáme se samy k sobě, do zákoutí našich srdcí i duší.  Zastavíme své myšlenky, abychom měly dostatek prostoru si pomalu, opravdu pomalu, ale zato velice důkladně poskládat všechny své priority, své skutky a činy, své sny a cesty, kudy dále směřovat a které cesty opustit. V ženském kruhu bezpečí. Budeme moci mluvit a budeme moci i mlčet. Budeme moci sdílet i plakat i se radovat, budeme moci si dovolit být samy sebou. Večer zasedneme k ohni a tichý praskot dřeva nám dovolí sobě vyprávět svůj vlastní příběh - příběh, který chceme žít.

Z REAKCÍ

Byl to NEZAPOMENUTELNÝ VÍKEND.

Cítím POSÍLENÍ VÍRY V SEBE, další důvěra v to, že NĚCO DOKÁŽU. Rozhodnout se a JÍT. Nevzdat se, i když to vypadá náročně. Najednou je tu SMYSL. Je tu RŮST. TOUHA. Něco... Nejsem vedena, „že bych měla“ - protože - ostatní - NE. JÁ CHCI. Dokonce tak moc, že přesvědčuji ostatní...Tyjo - přesně TOHLE POTŘEBUJU - VĚŘIT V SEBE - a jít...

CESTA JE CÍL

Rozhodnout, naplánovat, konat, opřít se o minimální zkušenosti. PUSTIT TO. Dovolit, aby se stalo COKOLIV - s důvěrou, že nejsem sama a vždy si budu vědět rady. A něco - udělám. Udělám. ODEVZDÁNÍ.

NEMUSÍM VĚDĚT JAK - a přesto MOHU COKOLIV.

Markéto, jsi pro mne KOTVA. Ze setkání, ze životního příběhu, z Tvé práce mi vyzařuje JISTOTA a pro mne pevná PŮDA POD NOHAMA. Cítila jsem se BEZPEČNĚ - překonávat vedle Tebe SVÉ limity. Radovat se ze svého dalšího kroku.

Vše, co jsem PROŽILA, včetně přípravy na chalupě - mi DÁVÁ SMYSL a pocit PŘESAHU na mé Cestě.

DĚKUJU ZA TO

Martina

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

SAMY SEBE - především

a pak také: spacák, karimatku, čelovku, tužku, blok, lžíci, misku na jídlo, máš-li celtu, a jestli máš a chceš vzít tak malý či velký hudební nástroj.

O jídlo se starat nemusíš. 

PROČ S NÁMI? KDO JSME?

Markéta Lexová

 • Zakladatelka Back to the Roots. Průvodkyně poutníků na cestě k sobě samým.
 • Provádím ženské lesní Poutě - PoBytí.
 • Nebaví mě chodit po povrchu a říkám věci takové, jaké je vidím...
 • Věřím, že v laskavosti je síla a jedině stoprocentní autenticita vůči sobě samým nás k sobě samým znovu může přivést.
 • Mým domovem je les, stromy i kameny jsou mými přáteli. Můj domov je tam, kde mám svou rodinu.
 • Jakožto vystudovaný geolog mám časoprostorové smyčky a relativitu času, který nám byl dán, celkem v malíku ;). Několik let jsem vedla oddíl oddílů.
 • A také jsem básník a samozvaný mystik  a filozof. Více se můžete dočíst ZDE. Hýbu světem kolem sebe. 

Dbejme na kvalitu a hodnoty i v běžném chodu bytí, byť to občas nemusí znamenat, že půjdeme po cestách nejlépe přístupných či pohodlných. Věřím, že to stojí za to.

A tady ještě pár slov z Katalogu Rebelek Jany S

CO O NAŠICH SPOLEČNÝCH CESTÁCH ŘEKLY JINÉ ŽENY

a my jim za to děkujeme...

Byl to naprosto úžasný zážitek. Povedlo se mi zase překonat sama sebe, Maky moc Ti za to děkuji a vám milé souputnice za to, že jste mne přijaly do kruhu žen, které se nebojí překonávat překážky

Lenka Tomsová

Vůbec jsem nevěděla, že v Česku existují jurty, típí stany nebo potní chýše. Lesní školka v Mokrovratech kousíček od Dobříše funguje přes týden pro dětičky jako školka, kde mohou děti lítat po lesích, hrát si s dřevěnými hračkami, krmit morčata a poznávat přírodu více interaktivně. Nejedna celebrita umisťuje své děti právě sem. Procházky lesem a nejlepší jídlo díky majitelce školky Dítě v lese. 💯
Je to ráj a asi jen hodina od Prahy. ❤

Jitka Rychnová

Jestli se s někým v lese fakt vůbec nebojím, ani uprostřed noci, je to Markéta, pro mě Pinokio. Umí rozdělat oheň vždycky a všude, a hlavně se s ní u toho ohně báječně sedí, povídá, zpívá, nebo kouká a mlčí. Je to skautka, máma, manželka, a zároveň silná, obdivuhodná, samostatná nezávislá žena, která se neomylně orientuje v mapách i lidských duších.

Alžběta Glancová

ASI SE PTÁŠ: "KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?"

Pro jurtové PoBytí je stanovená pevná částka 8 000 Kč (do 31. 7.) nebo 10 000 Kč  (od 1. 8. 2022). V ceně je zahrnuto jídlo, ubytování, kurzovné, materiály, náš čas.

Druhá, pohyblivá částka se bude odvíjet od Tvé spokojenosti na celém PoBytí. Zda a jak se Ti podařilo nalézt odpovědi, na otázky, se kterými jsi za námi přišla. Tato částka je zcela na Tvém uvážení a může být od nuly až tam, kam Tvá spokojenost a fantazie dosáhne.

Zvýhodněná cena 8 000 Kč platí už jen 

A JAKO PODĚKOVÁNÍ A DÁREK DOSTANE KAŽDÁ Z PŘIHLÁŠENÝCH ŽEN

KNIHU OSTROV

a poeziobook

Mé město je industriální štika

Tohle není ebook - tohle je pravý a nefalšovaný poeziobook. Nečekejte žádné rýmovačky, v tomhle booku je zapsán syrový život, snad někdy až moc. Snad někdy až moc vysněný.  V tomhle booku je skrytá víra a naděje, že vše se v dobré obrací,  že vše má svůj daný řád, vycházející z podstaty uvnitř nás

TAKOVÁ JSOU JURTOVÁ POBYTÍ

TAKOVÁ JSOU LESNÍ POBYTÍ...

TA PRAVÁ PORCE ehm LEKCE MINDFULNESS