GALERIE PODNIKÁNÍ A UMĚNÍ

PROPOJME SE - DEJME O SOBĚ SVĚTU VĚDĚT

Snažila jsem se dopídit, zdali si mohu založit svou necertifikovanou certifikaci. Ale pak jsem to vzdala a prostě jí zakládám. A nabízím Vám být její součástí. Novodobou terminologií součástí mého IKIGAI.

Cílem této certifikace je shromáždit ty nejskvělejší projekty a aktivity, které jdou v souladu s myšlenkou Zpět ke kořenům a zároveň splňují několik základních kritérií.

Některé z projektů další propagaci a poslání do světa již téměř nepotřebují, mnohé z nich by si však více prostoru v tom virtuálním světě dozajista zasloužilo. S radostí a vděkem tento prostor a následné zviditelnění tedy otevírám a veřejně poskytuji.

Zcela sobecky (a přiznávám to rovnou na začátku) si sem vkládám myšlenku, že projekty musí být v souladu s mým srdcemvnímáním světa (které je ale až až široké ;). Tvoříme-li si své virtuální světy, utvářejme si je pečlivě. Dbejme na kvalitu a hodnoty i v běžném chodu bytí, byť to občas nemusí znamenat, že půjdeme po cestách nejlépe přístupných či pohodlných. Věřím, že to stojí za to.

Pojďme dávat ty nejlepší věci z nás dohromady, pojďme si společně tvořit svět k obrazu svému, navráceni ke svým kořenům a podstatě bytí.

A nenechme se mýlit, to co je ke kořenům, to je nejvíce dopředu.

CO ZÍSKÁTE?

  • Stanete se součástí komunity Back to the Roots
  • Průběžně budeme dávat zprávy o Vašich aktivitách do facebookové skupiny
  • V průběhu času budeme dělat webináře
  • Na podzim 2022 můžete být součástí velkého kongresu Back to the Roots - Back to the Life.

CERTIFIKAČNÍ ŠESTERO

  • aktivita se snaží navracet společnost „Nazpátek ke Kořenům“ (v jakékoli možné oblasti)
  • aktivita pomáhá ostatním k lepšímu životu
  • je v souladu s principy udržitelného rozvojespolečenské odpovědnosti - nemá negativní vliv ani dopad na životní / sociální prostředí  - snaží se tyto aspekty zlepšovat
  • neporušuje žádným způsobem lidská práva (ani zaměstnanců ani okolí)
  • aktivita je apoliticky zaměřená
  • je v souladu s mým vnímáním světaCesty nazpátek k sobě samým

Pakliže se budete chtít připojit do vznikající „databáze“, těch co kráčí zpátky ke kořenům dejte mi prosím vědět.

Pakliže víte, že by si nějaký projekt certifikaci zasloužil, dejte jeho autorovi o existenci vědět.

A pakliže máte nápad, že byste chtěli něco začít dělat, něco co Vás baví a naplňuje, něco, co Vás utváří, tak se zhluboka nadechněte a vyrazte za svým snem. Budeme tady pro Vás.

 

CERTIFIKOVÁNO: ZPĚT KE KOŘENŮM - BACK TO THE ROOTS

GALERIE PODNIKÁNÍ A ROZVOJE BUDE SPUŠTĚNA NEJPOZDĚJI 30. 4. 2022

Za symbolický poplatek 990 Kč ročně bude v Galerii info o Tvé tvorbě, kurzech, poslání průběžně udržované i posílané do světa (1 editace za 1/4 roku). Ceny se mohou v průběhu času navyšovat. 

Pro všechny, kdož se do Galerie přihlásí do jejího spuštění, bude částka doživotně 750 Kč ročně

Pro všechny, kdož se mnou do této chvíle absolvovaly PoBytí, či individuální pouť, či mi byli parťáky na Cestě na Ostrov, je jako mé poděkování částka doživotně 0 Kč ročně

Pro předběžné informace a zápis do Galerie podnikání a umění prosím vyplň kontaktní formulář níže, až bude vše připraveno, dám Ti vědět. Startujeme s březnem 22. 

Kromě vyplnění  dotazníku se Ti následně ozvu s podrobnějším emailem, kde budu potřebovat Tvou fotku či logo a základní informace  o tvorbě či podnikání. 

Pro PŘIPOJENÍ SE ke komunitě BACK TO THE ROOTS napiš níže.  Těším se na Tvou zprávu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Na cestě za sebou sama, až tam hluboko k propleteným kořenům, je mnohdy intuice a srdce tím nejlepším kompasem a vnitřní hlas nám povětšinou velice správně ukazuje směr