REBELSKÉ  PODNIKATELSKÉ POBYTÍ

divoký a laskavý ŽENSKÝ KRUH

v TEEPEE

17. - 21. 8. 2022

TEEPEE POBYTÍ: 17. - 21. 8. 2022

JESTLIŽE CHCEŠ...

 • 5 dní jen pro sebe - to už je dostatečná doba k tomu se zastavit a nadechnout
 • zažít konec léta v  indiánském teepee uprostřed hlubokých lesů Západozemí
 • využít zkušeností profesionální koučky a zamyslet se nad podnikatelskými náměty
 • nové zážitky a zkušenosti
 • nová přátelství
 • zpětnou vazbu k Tvým otázkám, budeš-li se chtít podělit
 • spojení se sebou, vnitřní klid a hluboké nadechnutí
 •  mnoho, mnoho dalšího
 • Tak jsi tu správně...

„Duše má, kde jsi? Slyšíš mne? Mluvím, volám tě – jsi tu? Já jsem se vrátil, jsem zase tady – setřásl jsem ze svých nohou prach všech zemí a přišel jsem za tebou. Jsem u tebe. (C. G. Jung)

Nevykročíš-li do lesů, nikdy se nic nestane a Tvůj život nikdy nezačne.  (Clarissa Pinkola Estés)

Někdo tomu říká VISION QUEST, já tomu říkám CESTA ZA SAMA SEBOU alias PoBytí.

Toto PoBytí bude zcela výjimečné, neboť  to zároveň bude PODNIKATELSKÝ MASTERMIND s koučingem

Přijď si vyčistit hlavu, spát v indiánském teepee, dělat co se Ti líbí a co TEĎ zrovna potřebuješ, projít se po lese, odpočinout si, vařit si na ohni, večer zpívat s bubnem a kytarou, spojit své myšlenky, přání, rozpustit strachy v ženském kruhu bezpečí. 

A také: využít možnosti propojení se s ostatními podnikatelkami, brainstormingu nad podnikatelskými i životními tématy a vyzkoušet ACCES BARS s profesionální koučkou Janou Jánovouse mnou, coby Divočinou

Maximálně 9 žen vyrazí na Cestu divočinou i sebou samými.

TAKOVÁ JSOU TEEPEE POBYTÍ...

Pojeď s námi do krásných lesů, které nám dají zapomenout na čas.

Nechme na chvíli vše kolem sebe plynout, proplynoutzastavit čas uvnitř sebe...pochopit své místo na zemi anebo jen přimhouřit řasy a prostě jen být.

Vydáme se samy k sobě, do zákoutí našich srdcí i duší.  Zastavíme své myšlenky, abychom měly dostatek prostoru si pomalu, opravdu pomalu, ale zato velice důkladně poskládat všechny své priority, své skutky a činy, své sny a cesty, kudy dále směřovat a které cesty opustit. V ženském kruhu bezpečí. Budeme moci mluvit a budeme moci i mlčet. Budeme moci sdílet i plakat i se radovat, budeme moci si dovolit být samy sebou. Večer zasedneme k ohni a tichý praskot dřeva nám dovolí sobě vyprávět svůj vlastní příběh - příběh, který chceme žít.

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

SAMY SEBE - především

a pak také: spacák, karimatku, čelovku, tužku, blok, lžíci, hrníček, máš-li celtu, a jestli máš a chceš vzít tak malý či velký hudební nástroj.

O jídlo se starat nemusíš. 

PROČ S NÁMI? KDO JSME?

 • Markéta BIRI Lexová
 • Zakladatelka Back to the Roots. Průvodkyně poutníků na cestě k sobě samým.
 • Provádím ženské lesní Poutě - PoBytí.
 • Nebaví mě chodit po povrchu a říkám věci takové, jaké je vidím...
 • Věřím, že v laskavosti je síla a jedině stoprocentní autenticita vůči sobě samým nás k sobě samým znovu může přivést.
 • Mým domovem je les, stromy i kameny jsou mými přáteli. Můj domov je tam, kde mám svou rodinu.
 • Jakožto vystudovaný geolog mám časoprostorové smyčky a relativitu času, který nám byl dán, celkem v malíku ;). Několik let jsem vedla oddíl oddílů.
 • A také jsem básník a samozvaný mystik  a filozof. Více se můžete dočíst ZDE. Hýbu světem kolem sebe. 

CO O BIRI ŘEKLY JINÉ ŽENY

Byl to NEZAPOMENUTELNÝ VÍKEND.

Cítím POSÍLENÍ VÍRY V SEBE, další důvěra v to, že NĚCO DOKÁŽU. Rozhodnout se a JÍT. Nevzdat se, i když to vypadá náročně. Najednou je tu SMYSL. Je tu RŮST. TOUHA. Něco... Nejsem vedena, „že bych měla“ - protože - ostatní - NE. JÁ CHCI. Dokonce tak moc, že přesvědčuji ostatní...Tyjo - přesně TOHLE POTŘEBUJU - VĚŘIT V SEBE - a jít...

CESTA JE CÍL. Rozhodnout, naplánovat, konat, opřít se o minimální zkušenosti. PUSTIT TO. Dovolit, aby se stalo COKOLIV - s důvěrou, že nejsem sama a vždy si budu vědět rady. A něco - udělám. Udělám. ODEVZDÁNÍ.

NEMUSÍM VĚDĚT JAK - a přesto MOHU COKOLIV.

Markéto, jsi pro mne KOTVA. Ze setkání, ze životního příběhu, z Tvé práce mi vyzařuje JISTOTA a pro mne pevná PŮDA POD NOHAMA. Cítila jsem se BEZPEČNĚ - překonávat vedle Tebe SVÉ limity. Radovat se ze svého dalšího kroku.  Vše, co jsem PROŽILA, včetně přípravy na chalupě - mi DÁVÁ SMYSL a pocit PŘESAHU na mé Cestě.

DĚKUJU ZA TO!  Martina

Byl to naprosto úžasný zážitek. Povedlo se mi zase překonat sama sebe, Maky moc Ti za to děkuji a vám milé souputnice za to, že jste mne přijaly do kruhu žen, které se nebojí překonávat překážky

Lenka Tomsová

Jestli se s někým v lese fakt vůbec nebojím, ani uprostřed noci, je to Markéta, pro mě Pinokio. Umí rozdělat oheň vždycky a všude, a hlavně se s ní u toho ohně báječně sedí, povídá, zpívá, nebo kouká a mlčí. Je to skautka, máma, manželka, a zároveň silná, obdivuhodná, samostatná nezávislá žena, která se neomylně orientuje v mapách i lidských duších.

Alžběta Glancová

"Můžete najít lepší průvodkyni do lesů než je Biri? Pochybuji. Nejen, že si ví vždycky rady, ale dovede naslouchat - šumění větru v korunách, zurčení potoka, běhu mravenců v trávě. A vám. To je, myslím, to nejdůležitější. Vždyť do lesa jde člověk hledat především své ztracené a dávno oplakané divoké JÁ. S Biri má velkou naději, že ho nalezne."

Zuzana Falka Míšková

CO O JANĚ ŘEKLY JINÉ ŽENY

a my jim za to děkujeme...

ASI SE PTÁŠ: "KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?"

Pro teepee PoBytí je stanovená pevná částka 8 000 Kč (do 1. 8.) nebo 10 000 Kč (od 2. 8.) (jídlo, ubytování, materiály, náš čas).

Druhá, pohyblivá částka se bude odvíjet od Tvé spokojenosti na celém PoBytí. Zda a jak se Ti podařilo nalézt odpovědi, na otázky, se kterými jsi za námi přišla. Tato částka je zcela na Tvém uvážení a může být od nuly až tam, kam Tvá spokojenost a fantazie dosáhne.

Před objednáním PoBytí si případně můžeme spolu na 20 minut zavolat (ať již s Biri, tak Janou Jánovou - nebo přes ZOOM s oběma)

Zvýhodněná cena 8 000 Kč platí už jen 

... JEŠTĚ PÁR REFERENCÍ: BIRIJANA JÁNOVÁ

A JAKO PODĚKOVÁNÍ A DÁREK DOSTANE KAŽDÁ Z PŘIHLÁŠENÝCH ŽEN

knihu OSTROV

a poeziobook

Mé město je industriální štika

Tohle není ebook - tohle je pravý a nefalšovaný poeziobook. Nečekejte žádné rýmovačky, v tomhle booku je zapsán syrový život, snad někdy až moc. Snad někdy až moc vysněný.  V tomhle booku je skrytá víra a naděje, že vše se v dobré obrací,  že vše má svůj daný řád, vycházející z podstaty uvnitř nás

TAKOVÁ JSOU JURTOVÁ POBYTÍ

TAKOVÁ JSOU LESNÍ POBYTÍ...

TA PRAVÁ PORCE ehm LEKCE MINDFULNESS