duševní KáPéZetka

- KONZULTACE, POHLED ZVENČÍ

Jestliže chcete:

 • pohled zvenčí na Vaší aktuální situaci
 • motivovat, když ztrácíte víru v sebe sama nebo ji naopak nacházíte
 • začít hledat svou cestu
 • nerozhodně přešlapující nevíte kudy kam
 • nebo možná třeba najít svoje silné stránky
 • anebo prostě žít TEĎ!
 • Tak jste tu správně...

Pro domluvení termínu využijte prosím email:  marketa@marketalexova.cz.

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.  (Arthur C. Clarke)

Prošla jsem si za svůj život spoustou vzestupů i pádů. Naštěstí mi bylo dáno do vínku nebrat překážky jako překážky, ale jako výzvy. Nebýt toho, asi jsem se už dávno ocitla na prahu šílenství a díky tomu mohu úročit situace, kterými často nechtěně procházím a učit se z nich. Jsou to velké lekce a čím jsem starší, tím více mě baví odhalovat souvislosti, které se v průběhu těchto výzev objevují. Dokáži číst mezi řádky a tak nějak přirozeně tuším, kudy z těch životních šmodrchanic dál. Stojíte-li na rozcestí a nevíte kudy kam, ráda Vám poskytnu pohled zvenku, viděný těmi jemnými nuancemi, které se proplétají mezi známými slovy :

„Bože, dej mi sílu, abych změnil věci, které změnit mohu. Dej mi trpělivost, abych snášel věci, které změnit nemohu. A dej mi moudrost, abych obojí od sebe odlišil“. 

Nebudu Vám slibovat modré z nebe, protože nakonec v tom stejně stojíme každý sám za sebe a jedině my máme tu sílu pohnout se směrem, o kterém tušíme, že je ten správný. Jen si to někdy trvá o chvilku déle uvědomit či připustit. A právě touhle ne-cestou Vám mohu pomoci sami sebe provést. Někdy i ne-obyčejný rozhovor může zastavit to kroužení stále dokola neznámými krajinami. Většina z nás má potenciál se nadechnout, uvidět se a vykročit...

Jestliže chcete:

 •        pohled zvenčí na Vaší aktuální situaci
 •        motivovat, když ztrácíte víru v sebe sama nebo ji naopak nacházíte
 •        začít hledat svou cestu
 •        nerozhodně přešlapující nevíte kudy 
 •        nebo možná třeba najít svoje silné stránky
 •        anebo prostě žít TEĎ!

Tak jste tu správně...

Duševní KáPéZetka je vlastně pouť pro ujasnění si svého místa pod sluncem či čehokoliv jiného... Jednodenní poutě se konají za každého počasí.  Věřím, že každé počasí má co k danému tématu nabídnout. Samozřejmě platí, že co bylo řečeno, nedostane se za žádných okolností dál. Nesoudím - pouze poslouchám a reaguji. S vědomím pomoci nalézt tu nejlepší cestu, jak z kruhu ven, jak vyrazit dopředu, jak uskutečnit své sny.

Setkání je celodenní (9:00 - 17:00) a probíhá tváří v tvář, krok sun krok. Budeme se procházet lesem, který nám bude pomalu a tiše do cesty klást odpovědi na otázky, které potřebujete vyřešit. Při případných dalších setkáních, stejně jako pro mimopražské, je možné využít i modernějších technologií - skype, hangout. Pro první setkání je však nutné se společně poznat a naladit na stejnou vlnu.

A záměrně píšu na konci sloves ypsilon - protože tyto procházky jsou pouze pro slečny, ženy, dámy. Pánové jistě prominou... tohle je prostě čistě dámská cesta. 😉

JAKÁ JE CENA?

Ty i já do Putování dáváme svůj celodenní čas. Základní sazba je tedy částka, kterou si vyděláš za 1 den ve Tvém zaměstnání. Ta se platí předem.

Druhá, rovněž pohyblivá částka se bude odvíjet od Tvé spokojenosti na celém Putování. Zda a jak se Ti podařilo nalézt odpovědi, na otázky, se kterými jsi za mnou a do lesa přišla. Tato částka se platí po skončení Putování.

Vtip je v tom, co člověk zdůrazňuje. Buď děláme, že je nám mizerně nebo ze sebe uděláme silného člověka. Množství práce, které nás to stojí, je stejné. (C. Castaneda)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Oria Labíb